Loading...
Üretim 2017-08-22T00:14:54+03:00

ÜRETİM

Deneyimli Ekip – Titiz Çalışma

Flekso teknikleri ile 8 renk üretim yapan makinelerimiz ve solventsiz laminasyon makinelerimiz ile sürekli aynı nitelikte ürün üretilmektedir. Nem ve hava şartlarının kontrol edildiği üretim tesisimizde düşük migrasyonlu, gıdaya uygun mürekkep kullanılarak, PE, PET, OPP, ALU, CPP, MET OPP, PEARLIZE malzeme üretimi yapılabilmektedir. Deneyimli ekibimiz müşteri istekleri doğrultusunda her siparişi kaliteli bir şekilde fabrikamızda üretip sevkiyata hazır hale getirmektedir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİNİ GÖR

Her Şey Tasarımla Başlar

GRAFİK

Doğru tasarım ve uygulama, en iyi sonuç için olmazsa olmazlardandır. Bu noktadan hareketle Enpak Matbaa & Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş, bünyesinde yer alan tasarım atölyesinde Makarna, Bakliyat, Cips, vb. ambalajlar hazırlanmaktadır. Tasarım atölyesinde özel çıkışlar ile ürünler nihai hale getirilerek müşterilere sunulmaktadır. Onaylanan nihai ürünlerin son reprodüksiyonu yapılarak kalıp işlemi için tedarikçiye hazır şekilde gönderilmektedir.

Ayrıntılı Kontrol Ekibi

KALİTE

Kaliteden sorumlu ekibimiz fabrikamızda, iş ortaklarımızın istekleri doğrultusunda üretilen her malın kalite kriterlerini kontrol edip, doğru bir şekilde, her siparişin aynı titizlikle üretilmesini sağlamaktadır. Kuruluşundan bu yana Enpak Ambalaj olarak bu aşamaya gösterdiğimiz özen, müşterilerimizin memnuniyetinin en üst seviyeye çıkmasına ve ürün çeşitliliğimizin her geçen gün artmasına neden olmuştur.

Avada WordPress Theme