Loading...
Tarihçe 2017-09-17T21:13:16+03:00

ESNEK AMBALAJ SEKTÖRÜNDE TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK VE EN ÇOK TERCİH EDİLEN KURULUŞLARI ARASINDA OLACAĞIZ

Enpak Matbaa & Ambalaj San. Tic. A.Ş. 2014 yılının aralık ayında, Limited Şirket olarak, küçük çaplı tek renk baskılı PE poşet üretimi ve kutu kesimi hatları ile, Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete başlamıştır. Enpak Ambalaj, kısa zamanda sektörü iyi analiz ederek bölgesel talepler doğrultusunda 2015 yılının aralık ayında, 8 renk Flexo baskılı ambalaj üretim hattı yatırımı yaparak, ülkemiz ve yurt dışındaki ambalaj taleplerine, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi uygulamaları ile hizmet vermeye başlamıştır.

Müşteri odaklı yaklaşımı, ürün niteliği ve esnek üretim yönetimi ile kısa sürede çalışmış olduğu firmalarda ana tedarikçi olmayı başarmıştır. 2017’de kurumsallaşma çalışmaları ile ERP, Laboratuvar ve test ekipmanları yatırımlarını tamamlamıştır. Anonim Şirket olarak devam ettiğimiz sektörümüzde, özellikle Makarna – Bakliyat ve Cips ambalajlarında faaliyetlerimizi yoğunlaştırma kararımızla birlikte, ikinci baskı hattımızı da ARALIK 2017’de devreye almış olacağız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen firmamız, bütün tedariklerini en kaliteli malzemelerden kullanarak baskı öncesi, baskı sonrası hataları minimize etmiş ve dünya standartlarının çok altında bir hata ile üretimlerini gerçekleştirmiş; gerçekleştirmeye de devam etmektedir.

Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Enpak Matbaa & Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sayede müşterilerine en üst seviyede, sürekli ve sürdürülebilir bir hizmet sağlayabilmektedir. Kalite, verimlilik ve müşteri odaklılık ilkeleriyle yola çıkan Enpak Ambalaj, bugün üretim anlayışı, kurumsallaşmaya ve markalaşmaya verdiği önem ve tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile sektöründe bir dünya markası olma yolunda hızla yol almaktadır.

Avada WordPress Theme