Hakkımızda 2018-05-21T13:19:05+03:00

ENPAK AMBALAJ KALİTE POLİTİKASI

 

 

 

– ÇALIŞAN BİLGİ BİRİKİMİ, TECRÜBESİ İLE MÜŞTERİ VE YASAL ŞARTLARA UYGUN BASKILI VE BASKISIZ ESNEK AMBALAJ VE AMBALAJ MALZEMELERI ÜRETİMİ VE SATIŞI, ALÇAK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN FILM ÜRETIMI VE SATIŞI İLE YARI MAMÜL OLUKLU MUKAVVALARIN KESIMI VE SATIŞI OLARAK  SEKTÖRE HİZMET VERMEK

-MÜŞTERİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI EN KISA SÜREDE VE EN İYİ ŞEKİLDE KARŞILAYABİLECEK ALT YAPIYI OLUŞTURMAK.

-İLKELERİMİZE BAĞLI KALARAK, MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETLERİNİ SİSTEMİMİZDEKİ SÜREKLİ İYİLEŞTİRMELER İLE EN ÜST SEVİYEDE TUTMAK.

-TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN İŞ VE KİŞİSEL GELİŞİMLERİNİ GEREKLİ EĞİTİMLERLE DESTEKLEMEK, ARTIRMAK VE SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK.

-KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEK

-ŞİRKETİMİZ Yönetim kadrosu ve çalışanları; kalitenin bireysel başarılarla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir.

YENİLİKÇİ VE KALİTELİ

MÜŞTERİ ODAKLI PLANLAMA

Müşterilerimiz, siparişlerinin en kısa zamanda, en iyi kalitede hazırlanıp teslim edileceğini ve her türlü sorunlarıyla ilgilenilerek yardım edeceğimizi bilirler.

Tedarikçilerimizi, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi iş ortağı görüp, onlarla karşılıklı güven içinde ortaklaşa hareket eden bir kuruluş olmaktan onur ve gurur duymaktayız.

Her geçen gün büyüyen Enpak Matbaa & Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş , kapalı alanı 5000 m2, açık alanı 5000 m2 toplam 10.000 m2 fabrikamızda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

HEDEFLERİMİZ BÜYÜK

KISA ZAMANDA ÇOK YOL ALDIK

Misyonumuz; çalışanlarımız, ortaklarımız, ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, müşterilerimize kaliteli, güvenilir, sürekli ve çevreye saygılı esnek ambalaj çözümleri sunmak ve değer katmaktır.

Vizyonumuz ise; esnek ambalaj sektöründe Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen ilk beş kuruluşu içerisinde yer almaktır.

ENPAK AMBALAJ A.Ş. TARİHÇE

Enpak Matbaa & Ambalaj Tic. ve Ltd. Şti. 2014 yılının aralık ayında küçük çaplı tek renk baskılı PE poşet üretimi ve kutu kesimi hatları ile Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesinde faaliyete başlamıştır. Devamını Oku

ENPAK ÜRETİM

Flekso teknikleri ile 8 renk üretim yapan makinelerimiz ve solventsiz laminasyon makinelerimiz ile sürekli aynı nitelikte ürün üretilmektedir. Devamını Oku

Avada WordPress Theme